תטא הילינג

התטא ואני

7 שנים אני בתטא הילינג.

7 שנים התטא הילינג הוא חלק מחיי, כבר חלק ממני, ואני פועלת בעזרתו בהמון סיטואציות בחיי היומיום.

כשילדי עצובים, כואבים, או לפני השינה,

הם מבקשים:"ריפוי", ומקבלים.

כשאני בדרך למקום לא מוכר אני מפעילה את waze  הבורא, ומגיעה בדיוק מדהים, ותמיד מופתעת מכך מחדש.

כשאני רוצה משהו בכל כוחי, ואין לי מושג איך להשיגו, הבקשה יוצאת מפי באופן טבעי, ובעדות, אני רואה את הדבר מתגשם בחיי. לא תמיד באותו רגע, אלא תמיד ברגע המתאים ביותר. כך היה עם בית מגורי ומיקומו, עם לידת ביתי השלישית, עם מקום העבודה שלי כיום, עם השינוי המקצועי ועוד ועוד.

לפני 3 חודשים, הוסמכתי למורה לתטא הילינג. במהלך הקורס חוויתי "משבר אמון" גדול ובמשך יום שלם רק בכיתי. כשניסיתי להבין מה מקור הבכי, הבנתי שאני בכלל לא בטוחה שזו הדרך שלי. הבנתי שבמצבי הנוכחי עדיף לא לקבל החלטות, אז המשכתי לבכות ולפרוק מעלי משא כבד, וסיכמתי עם הבורא שייתן לי סימן שאני במקום הנכון.

למחרת, הגעתי לאותו מקום בו התרחש הקורס ובתור לתשלום נעמדתי במקרה ליד אדם יקר. שוחחנו על הא ועל דא, וכשהגענו לדלפק ההרשמה, אני שומעת שקוראים בשמו, ומגלה שהוא לא אחר מבנו של ד"ר מפורסם בתחום החינוך. מבחינתי זה היה הסימן.

אבל הבורא, כמו הבורא, לא הסתפק בכך, ולאחר מס' דקות, בעודי עומדת וצופה בים, נפרשת קשת ענקית מולי, ומעליה עוד קשת בהירה ואני מתחילה לצחוק מהתרגשות ומבוכה… באמת בורא, כל זה בשבילי, הגזמת קצת…

כלי נפלא זה הבהיר לי איך להתנהל בעולם מתוך תחושה של שליטה בחיי (לעומת תחושת קורבניות), מתוך בחירה חופשית, לימד אותי להיות אדם טוב יותר לי ולסביבתי. לימד אותי מידות רבות טובות ומגוונות, ומזכיר לי את העוצמות והיכולות שלי.

אני מודה לכל אותן נשים מופלאות שלימדו אותי את התטא: רבקה, עדי, טרי, מיכל, חגית.

החזון שלי, לשלב את הכלי המופלא הזה במערכת החינוך, וכולי תקוה שתוך כמה שנים, ייכנס התטא הילינג כחלק אינטגרלי מתוכנית הלימוד. נשמע הזוי, אני יודעת.

 

אני מזמינה אותך, להצטרף לקסם, לשדרג את חייך, בקלות ובפשטות, בקורס קצר, חוויתי, כיפי, ובעיקר פרקטי.

הקורס הקרוב ייערך בחול המועד פסח,

בימים חמישי-שישי-שבת,

בתאריכים: 17-18-19/4/2014

במקום קסום בשרון,

כל יום בין השעות: 9:00-17:00

פרטים נוספים, אצלי בפרטי.